Biuro rachunkowe Bielsko-Biała - postaw na nas!

Życie przedsiębiorców nie należy do łatwych. Często zmieniające się przepisy i ogrom obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości i dbaniem o dopełnienie wszystkich formalności urzędowych mogą być naprawdę sporym wyzwaniem. Dlatego właśnie warto korzystać z profesjonalnej pomocy naszego biura rachunkowego. Jesteśmy po to, by zadbać o komfort i spokojną głowę tych, którzy zdecydowali się na obranie tej niełatwej drogi, jaką jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Biuro rachunkowe Bielsko-Biała - co możemy dla Ciebie zrobić?

Biuro Rachunkowe Aleksandra Stolorz, mające swoją siedzibę w Bielsku-Białej, świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowej i kadrowo-płacowej przedsiębiorstw o różnej formie prawnej. Można liczyć na naszą profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym etapie prowadzenia firmy. Chętnie przeprowadzimy początkujących przedsiębiorców przez wszystkie etapy związane z zakładaniem działalności gospodarczej i wyborem najbardziej korzystnego sposobu rozliczania dochodów. Tłumaczymy zawiłe przepisy i znajdujemy rozwiązania wszystkich wątpliwości związanych z prowadzeniem firmy od strony formalnej.

Usługi rachunkowe

Jednym z filarów naszej działalności jest prowadzenie rachunkowości przedsiębiorstw. Weźmiemy pod swoje skrzydła przedsiębiorstwa prowadzące zarówno uproszczoną, jak i pełną księgowość. Prowadzimy m.in. takie czynności, jak:

  • ewidencjonowanie operacji gospodarczych;
  • prowadzenie dokumentacji księgowo – podatkowej;
  • obsługa rozliczeń podatkowych;
  • sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych;
  • kontrola rozrachunków.

Obsługa kadrowo – płacowa

Prowadzenie dokumentacji i rozliczeń z pracownikami wymaga dużej staranności oraz bycia na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. W tym zakresie także jesteśmy w stanie wyręczyć przedsiębiorców. Zlecone nam zadania można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb oraz specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstwa. Podejmujemy się m.in. realizacji takich zadań, jak zgłaszanie pracowników do ZUS, przygotowywanie comiesięcznej listy płac i rozliczeń z ZUS, przygotowywanie umów dla pracowników, prowadzenie akt osobowych oraz prowadzenie ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich.

Biuro rachunkowe Bielsko-Biała – poznaj korzystne warunki współpracy

Wychodzimy z założenia, że każdy nasz Klient może mieć nieco inne potrzeby i wymagania wobec nas, dlatego nasza oferta jest elastyczna i można wybierać spośród naszych usług te, które najbardziej przysłużą się interesowi firmy. Opracowaliśmy wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy, szczególnie dla przedsiębiorców będących dopiero na początku swojej drogi i potrzebujących profesjonalnego wsparcia i doradztwa, które nie wiązałyby się ze zbytnim obciążeniem finansowym firmowego konta. Zachęcamy do osobistych odwiedzin w naszej siedzibie. W przyjaznej atmosferze porozmawiamy o tym, co możemy dla Was zrobić. Jesteśmy przekonani, że nasz profesjonalizm i doświadczenie sprawią, że współpraca z nami będzie dla Was bardziej niż satysfakcjonująca.