01276pate1906_STOLORZ_ALEKSANDRA_PL_StronaInternetowa_Grafiki_BanerOferta1200x400px.jpg

KOMPETENCJE

    Nasz zespół ma niezbędne wykształcenie i uprawienia do wykonywania powierzonych zadań. Wykwalifikowany personel naszego biura zadba o to, aby Państwa dokumentacja była prowadzona w profesjonalny sposób.

WSPIERANIE PRZEDSIĘBIORCÓW

    Księgowość to integralna część działalności każdej firmy. Dlatego naszym zadaniem jest nie tylko szczegółowe opracowywanie dokumentacji, ale także troska o odpowiednie relacje z naszymi klientami. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasz zespół służy profesjonalnym doradztwem.

WYGODA

    Nasze biuro znajduje się w ścisłym centrum miasta, a zatem każdy trafi do nas bez większego problemu. Oczywiście nasi klienci mogą także przesyłać do nas dokumentację drogą elektroniczną, ponieważ stawiamy przede wszystkim na praktyczne i wygodne rozwiązania.

RZETELNOŚĆ

    Na co dzień zwracamy szczególną uwagę na to, aby wszystkie podejmowane przez nas działania odbywały się w zgodzie z obowiązującym prawem. Ponadto w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów – posiadamy specjalne ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych. To pozwala nam zagwarantować najwyższy profesjonalizm i rzetelność w zakresie usług księgowych.

O nas

Sprawnie działająca księgowość stanowi jeden z najważniejszych fundamentów we współczesnym biznesie. Każda firma musi przecież zadbać o to, aby cała wytwarzana dokumentacja była odpowiednio przetwarzana i przechowywana.

Zapraszamy serdecznie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Błędy i niedopatrzenia są w tym przypadku niedopuszczalne. Dlatego też nasze biuro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. Opieramy prowadzoną działalność na czterech kluczowych wartościach, dzięki którym możemy zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług.